Naszym największym atutem jest dwudziestoletnie doświadczenie na takich europejskich rynkach jak: Niemcy, Benelux, Skandynawia, Szwajcaria, Austria i Wyspy Brytyjskie.

Produkujemy meble w tapicerce zarówno ze skóry jak i z tkaniny o wzornictwie dopasowanym do obecnie panujących trendów. Nasza oferta przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców poczynając od tradycyjnych brył a kończywszy na nowoczesnym designie. Jesteśmy właścicielm wielu wzorów użytkowych chronionych prawem w Europie.

mapa europy 

Idąc na przeciw oczekiwaniom klientów do produkcji stosujemy starannie dobrane materiały nawyższej jakości sprawdzone na europejskich rynkach. Meble nasze dodatkowo na życzenie wyposażamy w różnego rodzaju ergonomiczne mechanizmy także z napędami elektrycznymi.

interform leather small
 
Używana przez nas skóra produkowana jest w najlepszych włoskich garbarniach z długoletnimi tradycjami, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałaść tapicerki.

Skórę kroimy manualnie, gdyż jedynie człowiek potrafi z nalezytą starannością dobrać odpowiednie miejsca do wykroju i nadać tym samym każdemu meblowi indywidualny i nie powtarzalny jego charakter.


Tkaniny stosowane na tapicerkę w naszych meblach posiadają wszelkie atesty potwierdzające ich jakość.

Ce logo
 

W naszych wyrobach stosujemy solidne konstrukcje z drewna twardego, sklejki uzupełniane płytą wiórową i uzbrojone w sprężyny produkowane w najlepszych polskich i włoskich zakładach. Kształtów naszym meblom nadają odpowiednio wyselekcjonowane pianki pochodzące z polskich i niemieckich firm a także pełnowatrościowe pierwszego gatunku poliestrowe włókna kulkowe.

interform leather 2igl
 
Nasza wysoko wykwalifikowana kadra z należytą dbałością i starannością wykonuje każdy mebel aby w połączeniu z zastosowanymi najlepszymi materiałami powstał produkt długo cieszący każdego odbiorcę.

Nasza elsatyczność jest dalece posunięta i jesteśmy w stanie wykonać w każdym modelu nie standardowe zmiany w wymiarach, kształcie, komforcie siedzenia, itp.