ELOS

Narożnik ELOS to klasyczny, nowoczesny i zarazem ponadczasowy design i komponuje się dobrze w każdym otoczeniu. Można dowolnie dobierać nie tylko tkaniny ale także skóry.
Zastosowane materiały gwarantują wyśmienity komfort i długą żywotność tego mebla.W siedzisku zastosowane są sprężyny faliste w połączeniu z wysokoelastyczną pianką typu HR, co zapewnia wysoki komfort siedzenia. Unikalne jest zastosowanie tutaj w oparciach także sprężyn. To rozwiązanie stosowane jest jedynie w niektórych meblach najbardziej renomowanych producentów, ponieważ jest ono znacznie droższe. My też stosujemy to rozwiązanie a tym samym dbamy o nasz kręgosłup, wygodę i dłuższy okresu użytkowania.

Ładowarka USB:
W panelu obsługującym funkcję relax zintegrowana jest w standardzie ładowarka USB, dzięki której możemy wygodnie ładować rożnego rodzaju urządzenia elektroniczne i siedzieć lub leżeć na sofie.

Funkcja relax:
Meble wypoczynkowe dzięki funkcji relax umożliwiają np. wygodne oglądanie telewizji w pozycji półleżącej, z prostym kręgosłupem. Elektryczne sterowanie umożliwia idealne ustawienie / zatrzymanie siedziska i oparcia dokładnie w tej pozycji w jakiej jest nam najwygodniej. Zastosowane przez nas rozwiązanie techniczne umożliwia podparcie nóg w pozycji relax aż do samych kostek, nawet dla wysokich osób, co ma kolosalne znaczenie dla wygody i właściwego krążenia. Nie powoduje to tzw. efektu mrowienia w stopach, krew dopływa do stóp cały czas i nie jest też nam zimno w stopy.

Regulowany zagłówek:
Regulowany zagłówek umożliwia idealne podparcie głowy podczas rozłożonej funkcji relax, co zapewnia optymalny komfort. W odróżnieniu od innych regulowanych zagłówków dostępnych na rynku, nasz przy otwieraniu go naciąga dodatkowo tapicerkę, tak że fałdy pokrowca są znikome.

Szerokość: 206 cm
Wysokość: 107 cm
Głębokość: 185 cm
Głębokość siedziska: 53 cm
Wysokość siedziska: 46 cm
Waga: 120 kg

Script logo