GARDA

Narożnik ze skóry z funkcją relax i media elementem Garda jest nowoczesnym meblem nadającym się do każdego domu i mieszkania. Jest to mebel wykonany w naturalnej skóry. Tapicerka skórzana wykonana jest ze skóry wykonanej we włoskich garbarniach.

Zastosowane materiały gwarantują doskonały komfort i długą żywotność tego mebla. W siedzisku zastosowane są sprężyny faliste w połączeniu z pianką wysokoelastyczną  typu HR, co zapewnia wysoki komfort siedzenia. W oparciu zastosowanie są także sprężyny. To rozwiązanie stosowane jest jedynie w niektórych meblach najbardziej renomowanych producentów, ponieważ jest ono znacznie droższe. My też stosujemy to rozwiązanie a tym samym dbamy o nasz kręgosłup, wygodę i dłuższy okres użytkowania.

Elektryczna funkcja relax jest to funkcja za pomocą której siedzisko rozkłada się do pozycji półleżącej. Oparcie odchyla się do tyłu a spod siedziska wyjeżdża podnóżek podpierający nogi. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego możliwe jest ustawienie regulowanych elementów w dowolnej pozycji.

Dodatkowy atut tego rozwiązania jest taki, że mebel może stać bezpośrednio przy ścianie a oparcie i tak się odchyla i umożliwia pozycję relax.

Regulowane zagłówki umożliwiają idealne podparcie głowy podczas rozłożonej funkcji relax, co zapewnia optymalny komfort. W odróżnieniu od innych regulowanych zagłówków dostępnych na rynku, nasz przy otwieraniu go naciąga dodatkowo tapicerkę, tak że fałdy pokrowca są znikome.

Element media posiada zintegrowaną ładowarkę USB oraz gniazdo elektryczne, dzięki którym możemy wygodnie ładować rożnego rodzaju urządzenia elektroniczne i siedzieć lub leżeć na narożniku.

Script logo