Strefa Klienta

 • BOKI

  Wybór boków mebla uzależniony jest od indywidualnych preferencji, 

  My dajemy Ci możliwość wyboru spośród różnych stylów i wykończeń, aby doskonale wpasować się w oczekiwania!

 • FUNKCJA RELAX

  Dbamy o komfort użytkowników naszych mebli oferując funkcję relax.

  Meble wypoczynkowe dzięki funkcji relax umożliwiają np. wygodne oglądanie telewizji w pozycji półleżącej, z prostym kręgosłupem. Elektryczne sterowanie umożliwia idealne ustawienie / zatrzymanie siedziska i oparcia dokładnie w tej pozycji w jakiej jest nam najwygodniej. Zastosowane przez nas rozwiązanie techniczne umożliwia podparcie nóg w pozycji relax aż do samych kostek, nawet dla wysokich osób, co ma kolosalne znaczenie dla wygody i właściwego krążenia. Nie powoduje to tzw. efektu mrowienia w stopach, krew dopływa do stóp cały czas i nie jest też nam zimno w stopy.

 • FUNKCJA SPANIA

  Na życzenie w wybrane modele możemy wyposażyć w funkcję spania. 

  Rozkładanie typu delfin i obszerny pojemnik na pościel czynią mebel jeszcze bardziej funkcjonalnym,

 • GNIAZDO ŁADOWANIA

  Na życzenie wyposażamy nasze meble w gniazda ładowania oraz ładowarki USB, dzięki którym naładujesz swoje urządzenie wygodnie wypoczywając. 

 • HERZWAAGE

  Jako pierwsi na polskim rynku oferujemy funkcję HERZWAAGE czyli z funkcją równowagi serca także w sofach. Funkcja ta umożliwia wypoczynek w pozycji, która równoważy układ sercowo-naczyniowy. Przy pomocy sterowania elektrycznego oparcie, zagłówek oraz podnóżek fotela ustawia się w pozycji, w której nogi są na wysokości serca. Jest to najbardziej zdrowa i najkorzystniejsza dla organizmu pozycja. 

  Wypoczynek w pozycji równowagi serca i nóg zalecany jest szczególnie osobom, które mają problemy krążeniowe, opuchnięte nogi, pracują w pozycji siedzącej lub stojącej.

 • MEDIA ELEMENT

  Produkowane przez nas meble mogą zostać wyposażone w różne media-elementy, np lampki, czy ładowarki. 

 • MODUŁY - NIESKOŃCZENIE WIELE KONFIGURACJI

  Poza gotowymi meblami w ofercie posiadamy elementy modułowe, co oznacza, że Klient może samodzielnie od początku do końca stworzyć odpowiednią konfigurację wymarzonego mebla. 

  Tym sposobem dajemy Wam ponad milion możliwości konfiguracji!

  Schemat modułów jest prosty i przejrzysty, aby ułożenie wymaganego mebla było jak najprostsze.

 • NÓŻKI

  To detale nadają Twojemu meblowi indywidualny, dopasowany do własnego gustu styl. 

  My dajemy Ci możliwość wyboru każdego składnika mebla. 

  W ofercie posiadamy nóżki plastikowe, aluminiowe, chromowane. O kształtach tak nowoczesnych, jak i klasycznych. 

 • REGULACJA GŁĘBOKOŚCI MEBLA

  Oferujemy również modele, które posiadają możliwość regulacji głębokości siedzisk mebli. Funkcja jest elektryczna i jest szczególnie przydatna osobom wysokim.

 • REGULOWANE ZAGŁÓWKI

  Regulowany zagłówek umożliwia idealne podparcie głowy podczas rozłożonej funkcji relax, co zapewnia optymalny komfort wypoczynku.

  W odróżnieniu od innych regulowanych zagłówków dostępnych na rynku, nasz przy otwieraniu go naciąga dodatkowo tapicerkę, tak że fałdy pokrowca są znikome. 

  W naszej ofercie znajdują się zagłówki regulowane manualnie, a także na życzenie zagłówki regulowane elektrycznie. 

 • SIEDZISKA

  Dla optymalnej wygody naszych Klientów proponujemy możliwość wyboru rodzaju siedziska zgodnie z osobistymi preferencjami. 

  W siedziskach stosujemy sprężyny faliste w połączeniu z wysokoelastyczną pianką typu HR, co zapewnia wysoki komfort siedzenia. Unikalne obecnie jest zastosowanie w oparciach także sprężyn. Rozwiązanie to stosowane jest jedynie w niektórych meblach najbardziej renomowanych producentów  ponieważ jest ono znacznie droższe, 

  My stosujemy to rozwiązaniem a tym samym dbamy o nasz kręgosłup, wygodę i dłuższy okres użytkowania. 

 • STELAŻE

  W naszych stelażach znajdują się materiały gwarantujące trwałość produkowanych mebli.  

  Elementy konstrukcyjne wykonane są z drewna bukowego, które charakteryzuje się wysoką twardością z jednoczesną zdolnością do gięcia. Buk jest drewnem twardym, trwałym i odpornym na ścieranie. 

  Elementy pomocnicze stelaży wykonywane są z wysokiej jakości płyt wiórowych. 

  Stelaże są klejone i wzmacniane dodatkowo elementami metalowymi, co wzmacnia konstrukcję i podnosi jej odporność na naprężenia. 

 • WSPOMAGANIE WSTAWANIA

  Funkcja wspomagania wstawania jest szczególnie przydatna osobom w podeszłym wieku, bądź ograniczonym ruchowo ze względu na przebyte kontuzje, bądź dolegliwości bólowe. 

  Za pomocą przycisku w prosty sposób siedzisko fotela pochyla się do przodu, dzięki czemu wstawanie staje się łatwe, wygodne i nieobciążające kręgosłupa i mięśni. 

Script logo